yükleniyor...

Hakkımızda

KAHYA REJENERE KAUÇUK ve LASTİK TOZU İMALATI LİMİTED ŞİRKETİ 1994 yılında Yaşar KAHYA tarafından kurulmuştur. Fabrika, Sakarya’nın Hendek ilçesi sınırları içersinde Tem yolu üzerinde, Yenimahalle mevkisinde 20.000 m2 boş arazi üzerinde 4500 m2 kapalı alana kuruldu. Yaklaşık 25 yıllık deneyimin ve kauçuk pazarını iyi tanımanın verdiği güçle piyasa şartlarında ilk sıralarda yer aldı. Bu fabrika üç farklı bölümden oluşmaktadır. Birinci olarak lastik tozu üretilen bölüm, ikinci olarak kort bezli lastiklerin kesilip, yüksek sıcaklıkta su buharı ile lastik özelliğinin kaybedildiği bölüm, üçüncü olarak lastik özelliğini kaybeden hammaddeden kauçuğun üretildiği bölümdür.

İŞLETMENİN ÜRETİM DURUMU: Fabrikanın tam kapasite çalışması durumunda 2030ton/yıl rejenere kauçuk, 9000 ton/yıl lastik tozu – sbr granül üretmektedir.

Firma olarak yola çıktığımız günden beri kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında hizmeti müşterilerimize sunabilmek için çaba göstermekteyiz. Bu konuda şu ana kadarki sunmuş olduğumuz hizmetler göz önüne alındığında bir marka değeri olarak bulunduğumuz lokasyonda ön plana çıkmaktayız. Müşterilerimizin beğenisini kazanmanın haklı gururunu yaşamakla beraber bugünkü bulunduğumuz noktayı kendimiz için kesinlikle yeterli görmemekteyiz.

Özellikle konusunda uzman olan ve deneyimli çalışanlarımız sizlere kaliteli bir hizmet sunabilmektedir. Bu konuya çok ciddi yaklaşan firmamız tüm çalışanlarımızın konusunda uzman kişiler olmasına özen göstermektedir. Eğitimli ve konusunda bilgili olan çalışma arkadaşlarımız ile sizlere en kaliteli ve profesyonel hizmetleri sorunsuz olarak sunabilmektedir. 

Hizmet anlayışımız içerisinde, müşteri odaklı çalışma prensibine yer vermekte ve bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızın da eğitimlerinin yeterli seviyede olmasına dikkat etmekteyiz. Sektörde lider ve deneyimli olma avantajı ile hizmet sunan firmamız, kalıcı olarak uzun yıllar kaliteli ve güvenli hizmetleri sürdürme amacındadır.

Özellikle firmamızın bu alanda en uygun fiyatları sunabilmesi de sizlerin tercihlerini etkilemektedir. En kaliteli ve profesyonel hizmetleri sunan firmamız bunun yanında en uygun fiyatlar ile bunları size sunabilmektedir. Bu nedenle de çok fazla tercih edilmekte ve ilgi görmekteyiz. Firmamız konusunda uzman olan çalışanları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutacak şekilde sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır.